İçeriğe geç

Kahraman Mehmetçiğimize Selam Olsun.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=137257947673586&id=103694394363275

Selam olsun sana Ey damarlarında kudretli kanı taşıyan Türk askeri,bayrağımızı dalgalandıran,vatan toprağının asil bekçileri selam olsun.

Barış Pınarı Harekatına Selamlar Olsun.

Vatanımızın her zaman aşkla koruyan kahraman güvenlik güçlerine,gecesi gündüzüne katan her bireyine ,dosta güven veren düşmana korku salan atalarımızın yadigarı şerefli Türk ordusuna selamlar olsun.

Anaların duasını alan islam’ın güneşini yaymaya,kızıl elmanın izinden giden ülküsü vatanın dirliği ve birliği olan neferlere…

Türk Askerine Asker Selamı A Milli Futbolcular'dan
Milli Takımının Asker Selamı

Türkiye-Fransa maçında askerlerimize verilen asker selamı Fransa’nın kendi rejisinin ekrana vermemesi nedeniyle Türk Milletinin emsalsiz bir örnek ile kendi askerine kendisi sahip çıkması ve sosyal medyada yer aldı. Biliyorsunuz, Enver Cenk Şahine yapılanları dile getirmiştik.

#MehmetçiğeSelamGönder diyoruz.

Harekata destek veren sporculara sosyal medyadaki durumları nedeniyle oynadıkları takımlarda yaptırılmak istenen yaptırımların akabinde selamımızı çekmemeleri ve bunun için UEFA yaptırım kararı alması bizi derin üzüntüye sokmuştur.

Dünyanın mazlum coğrafyalarında uzanan eli olan,barışın güvercini,savaşın kartalı Türk Ordusunun moralinin yerine getirmek için destekleyen çalışmalar arasında sosyal medyada önemli kampanyalar başlatıldı.

Memetçiğe Selam
#Mehmetçiğeselamgönder Kampanyası

Dünyanın mazlum coğrafyalarında uzanan eli olan,barışın güvercini,savaşın kartalı Türk Ordusu‘na destek sosyal medyada önemli kampanyalar başlatıldı.

Bunlardan en önemlisi ise #Mehmetçiğeselamgönder diyen bir kampanya sosyal medyada trendlerine girdi.

Milletimizin hassas duyguları olan Türk askeri destekler gün ve gün artmaktadır. Bazı belediyelerin bilbordlarına A milli futbol takımımızın selamlarını asması tüm bölge halklarının büyük sempatisini kazanmıştır.

Nevşehir Belediyesi
A Milli futbol takımımızın Türk Askerini Selamlıyor.

Yukarıdaki görsel Nevşehir Belediyesinin yazısı ile “Madem Fransa Göstermedi Biz Gösterelim” yazılı bilbordları.

Bahçelievler Belediyesi
Bahçelievler Belediyesi dijital ekranlarında A milliler

Bahçelievler Belediyesi dijital ekranlarında futbolcular Barış Pınarı Harekatına destek yolluyor.

Teşekkür Ederiz Türkiye;

Vatan evlatlarına sahip çıkan Türk milletine ve halkına teşekkür ederiz. Askerlerimizin arkasında duran tüm belediyelerimize ve başkanlarımıza başta Rasim ARI ve Dr. Hakan BAHADIR olmak üzere teşekkür ederiz. Bu milletin koruyucusu asker ve polisimize Allah’tan kolaylık dileriz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve gazilerimize acil şifalar dileriz. Ne Mutlu Türküm Diyene

Tüm Astsubaylarımızın 17 Ekim Dünya Astsubay Gününü Kutlarız.

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram