İçeriğe geç

OPPO Yeni Telefonlarını Türkiye Pazarında

OPPO’nun A serisi telefonları A9 2020 VE A5 2020‘ninde içinde bulunduğu A serisi telefonlar Türkiye pazarına satışa sunuldu. Orta segment telefon pazarına göre A 2020 serisini çıkaran OPPO, Türkiye’de satışları merak ediliyor. Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou şunları ifade etti: “İki yeni ürünümüzün bulunduğu seriyi, yeni on yılın başlangıcını kutlamak için ‘ A Serisi 2020’ olarak adlandırdık. Ayrıca, A Serisinin geçen on yılını da kutlarken, yepyeni bir mobil kullanıcı jenerasyonunu karşılıyoruz. Yeni A Serisine verdiğimiz isim, önümüzdeki on yıldaki vizyonumuzu da yansıtıyor.” 

OPPO TELEFON
OPPO A SERİSİ

A serisi Twitter’da gündem oldu

Twitter‘da OPPO telefonları Onun Yeteneği #SeninYeteneğin adlı bağlantıda geniş gündem oluşturan telefonlar Türkiye’de ilgi yoğunlu yaşayabilir.

Serisinin İddialı Olduğu Özellikleri

A serisinin en önemli göze çarpan özelliklerinden 48 MP Dört Kamera ve 5000 mAh Ultra Bataryası ilk dikkat çeken bir ayrıntı, hem harika bir fotoğfaf makinesi hemde daha uzun bir pil ömrünü süren A serisi orta segmentin lideri olabilecek mi?

Telefonun Bazı Özellikleri;

Ultra Gece Modu Özellikli 48MP Ultra Geniş Dört Kamera

Ters Şarj Özelliği Olan 5000mAh Ultra Batarya.

Dolby Atmos® ve İkili Stereo Hoparlörler

Game Boost 2.0 Özellikli Snapdragon 665

6.5 inç Yeni Gün Işığı Damla Ekran

Renk: Uzay Moru(Space Purple) / Deniz Yeşili (Marine Green)

RAM: 4GBRAM

Hafıza(ROM): 128GB

İşletim Sistemi: Android 9 tabanlı ColorOS 6

İşlemci: Snapdragon 665

SIM Kart Türü: Nano-SIM / Nano-USIM (Çift Sim Kart Yuvası)

Yükseklik: 16.36cm /163.6mm

Genişlik: 7.56cm / 75.6mm

Kalınlık: 0.91cm / 9.1mm

Ağırlık: Yaklaşık 195 g

Telefon resim ve kaynak olarak OPPO resmi websitesi kullanılmıştır.

ERKEKCEE” Yorumu

Erkekcee olarak A2020 serisini teorik olarak incelediğimizde ise Türkiye pazarında güzel bir yer edinebileceği batarya perfomansı ve görüntü kalitesi bakımından dört kamera oluşu daha güzel anıların çekimi EIS sistemi ile görüntülerin sabitlenmesi videolarda önemli bir özellik oluyor. Gece görüşünde iddialı olduğu telefonlarında iddialı olduğunu görebiliriz.

Batarya konusuna tekrar gelebilirsek 5000 mAh depolama alanında olan batarya oyun ve video gibi kullanımlarda daha uzun pil ömrüne eşit oluyor.

Snapdragon 665 orta segment işlemci olabilir ama 4 GB RAM ile harika bir ahenk içinde uyum sağlayabilecek bir durumda duruyor. Fiyat aralığına tam hakim olamadığımız için Erkekcee olarak telefonun piyasa değerinin yorumunu yapamıyoruz. Ama böyle kalitedeki telefonların Türkiye pazarına girmesini istiyoruz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram