İçeriğe geç

TAKIM ELBİSE GÜNÜ

Takım elbise. hem günlük hemde özel yaşam alanımızda en etkili giyim biçimidir.

Takım Elbise
Takım Elbise,Erkeklerin giydiği en güzel elbise

Düğün, dernek  derken iş yerlerinde  beyaz yakalının kurtarıcısı mavi yakalının ise düğünde dernekte  giydiği her erkeğin içinde Brad Pitt olduğu saçlarını taranmış şekilde içinde hafif fönlü abilerin 13 Ekim Takım Elbise Günü kutlu olsun.


Bazılarımızın giymekten hoşlandığı bazılarımızın içinde patladığı o güzel jilet gibi ütülü genellikle siyah ayakkabı giyince  taktak yürüyüş sesi aklımıza gelen takımlarımız.

Takım Elbise
Son günlerde Takım Elbiselerin modayı takip eden konbinleri

Her genç kızın yüreklerini yakan mezuniyetlerin vazgeçilmezi, plazaların plaza dilini ezberlemiş , memurların dokuz beşini yansıtan, düğünlerde halay başı,resmi toplantılarda ciddi olan, iş bulurken o iş görüşmem sevinci yerine göre ise  yaşam bulan takımların ne çektin be  dediğimizde üstüne kesinlikle yeni olduğu için her şeyin kazara döküldüğü o elbiselerin  günü.

Takım elbise kültürü ilk önceleri günlük kıyafet tarzında giren Avrupa’dan gelen ülkemizde ise Cumhuriyet dönemi sonrası gelişen ve her geçen gün ise iş, toplantı, düğün ve özel günlerde giydiğimiz elbiselerimiz.
Bizimle beraber acı, mutluluk, stres, aşk,dert, heyecan,çoşku, koşuşturma yaşayan takım elbiselerimiz bizim her zaman yanımızda olmuştur. İlk takım elbisemiz ya bir bayram günü bir el öpmeye şahit olmuş yada bir düğünde yakışıklı çocuk denilmesine vesile olmuştur. Okuduğumuz sürece mezuniyetimizde mezun olmuş okul arkadaşımızla yapılan ilk dansla ilk dokunuşunu almıştır. İş hayatına girerken mülakat heyecanının doruklarına varan takımlarımız iş yaşantımıza renk katmış, ilk tanışmada rol oynamış, kız istemede tuzlu kahvenin tadına bakmış, evlenirken evet diye bağırmış hatta ayakkabının kaderine ortak olmuş o güzel takım elbiselerimiz hayatımızda farkında olmasakta rol oynamış.
Şimdi ise  şefkatli bir ütüyü çoktan hakketmiş takımlarımızın günü kutlu olsun.

TAKIM ELBİSE
Takım Elbise “ERKEKCEE” Giyilir.

TAKIM ELBİSE “ERKEKCEE” GİYİLİR!

ERKEKCEE takımlarımızın giydiğimiz zaman her erkek yakışıklı ve bakımlı olur. Daniel Craig James BOND karakteri gibi gizemli ve tutkulu bir moda halinde giyerek kendimiz en iyi yansıtan kombinlere dikkat edelim. Unutmayalım “erkekcee” giymek önemlidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram